Logo Pracuj.pl

Specjalistka/ta ds. logistyki

GL Optic | Light quality controlO firmie

  • Puszczykowo
    Puszczykowo, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przyjmowanie zamówień od klientów, kierowanie do realizacji, realizację dostaw w obszarze produkcji, usług (kalibracja i pomiary ) i reklamacji.
  • Organizacje wysyłek krajowych, wewnątrzwspólnotowych oraz odpraw międzynarodowych.
  • Nadzór nad terminowością dostaw, stanów magazynowych oraz ewidencji w systemie ERP
  • Kontakt z międzynarodowymi klientami w celu potwierdzenia terminów i warunków dostaw
  • Obsługa logistyki zewnętrznej (wychodzącej), w szczególności zlecanie transportów i wysyłek
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży faktury, korekty i dostaw WZ i inne
  • Obsługa eksportu poza unię europejską we współpracy z agencją celną
  • Wystawianie dodatkowych zaświadczeń i dokumentów niezbędnych do realizacji dostawy: kraj pochodzenia, deklaracje zgodności itp.
  • Monitorowanie rozliczeń z klientami we współpracy z księgowością

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat, inżynier) preferowane ekonomiczne lub techniczne; transport, logistyka
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP (preferowany COMARCH)
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Biegła znajomość zagadnień logistyki i realizacji dostaw

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiety szkoleń
  • System premii rocznych uzależnionych od osiąganych celów

O nas

GL Optic jest polsko - niemiecką firmą, która od ponad 10 lat w Puszczykowie pod Poznaniem w naszym centrum R&D projektuje i produkuje urządzenia do spektralnego pomiaru światła. Nasze urządzenia są stosowane do codziennej kontroli jakości światła w wielu firmach na całym świecie.

Specjalistka/ta ds. logistyki, Puszczykowo