Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka/-ta ds. obsługi klientów w sklepie internetowym

Sterion s.c.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Sterion Sp. z o.o. to firma działająca w handlu elektronicznym od 12 lat. Prowadzi kilkanaście sklepów internetowych oraz salon sprzedaży stacjonarnej w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów sklepu internetowego (mailowa, telefoniczna) - rynek europejski
  • dodatkowo (w zastępstwie / w sezonie urlopowym lub świątecznym) obsługa zamówień (grawerowanie, kompletowanie zamówień)
  • obsługa zwrotów i reklamacji
  • aktualizacja stron internetowych
  • dbanie o relacje z klientami i kontrahentami
  • pomoc w bieżących działaniach marketingowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, mile widziane podstawy niemieckiego lub/i włoskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta - najlepiej w branży ecommerce
  • DOSKONAŁA organizacja pracy
  • komunikatywność
  • SAMODZIELNOŚĆ i szybkość w podejmowaniu decyzji
  • POZYTYWNE nastawienie do pracy i obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • pakiet medyczny
  • perspektywę rozwoju, z możliwością realizacji własnych projektów - dla osób samodzielnych i zaangażowanych

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne