Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1276 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistka/ta ds. Sprzedaży Kluczowych Klientów

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ochrona Juwentus
    Laureat Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX
    zaprasza do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • sprzedaż usługi stacjonarnej ochrony obiektów
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez budowanie trwałych relacji sprzedażowych
      z potencjalnymi kontrahentami, takimi jak: administratorzy, zarządcy wspólnot mieszkaniowych, developerzy, architekci, firmy podwykonawcze i produkcyjne, właściciele różnych inwestycji itp.
    • realizacja planów sprzedażowych

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie średnie [preferowane wyższe]
    • doświadczenie sprzedażowo/ biznesowe B2B/B2C
    • mile widziana znajomość branż takich jak: ochrona, nieruchomości/budownictwo, telekomunikacja, ubezpieczenia/finanse, logistyka, prawo, technologie
    • umiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowo-negocjacyjnych
    • samodzielność, operatywność oraz orientacja na sukces
    • prawo jazdy: do wyboru:  użytkowanie własnego auta [firma gwarantuje zwrot kosztów paliwa]
      lub samochód służbowy

    ZAPEWNIAMY:

    • narzędzia pracy: ich różnorodność uzależnione od rodzaju działu i charakteru pracy
    • dołączenie do firmy, która oferuje możliwość szerokiego wyboru sprzedaży produktów
    • umowę o pracę i możliwość kształtowania swoich zarobków (podstawa + prowizja + premia zależna od wyniku)
    • system szkoleń dostarczający szeroką wiedzę produktową i rozwijający umiejętność pracy
      z klientem, a w początkowym okresie pracy – wsparcie merytoryczne w codziennych obowiązkach ze strony przełożonych i współpracowników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

    Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
    Treść klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z póż. zm.)."