Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistka/ta Techniczno - Handlowa/y

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 19.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest renomowana firma produkująca części do maszyn i urządzeń. W związku z dynamicznym rozwojem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Region: dolnośląskie
    IS/07/DPM

    Opis stanowiska:

    • Aktywne kreowanie strategii sprzedażowej na powierzonym obszarze
    • Prowadzenie procesu doradztwa technicznego dla Klientów przemysłowych
    • Pozyskiwanie nowych kontraktów, w tym obsługa procesu ofertowania, negocjacji, zamykania procesu sprzedaży
    • Uczestnictwo w targach i spotkaniach branżowych;
    • Monitorowanie i analiza danych rynkowych,  w tym konkurencji
    • Dbałość o wizerunek firmy na podległym obszarze.

    Oczekiwania wobec Kandydata:

    • Wykształcenie techniczne
    • Wysoka kultura osobista, niezależność, samodzielność i skrupulatność
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
    • Nastawienie na realizację celu i wysoka motywacja do osiągania wyników
    • Prawo jazdy kat. B.

    W zamian oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenie produktowe
    • Szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia
    • Samochód służbowy + niezbędne narzędzia pracy

    ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA RÓWNIEŻ KOBIETY

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Sun Sun