Specjalistka/ta w Dziale Produktu

DUKA INTERNATIONAL S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DUKA to marka oferująca nowoczesne i wyjątkowe wyposażenie kuchni oraz jadalni. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Zasady, którymi kierujemy się w Duka, to zaufanie do ludzi, praca zespołowa i nastawienie na ciągły rozwój.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalistka/ta w Dziale ProduktuNumer ref.: SP 06/2020

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • wsparcie category managera w administracji produktami w określonej kategorii produktów
  • rejestracja produktów, ich opisów i danych we wszystkich systemach oraz plikach i programach;
  • zarządzenie procesem tworzenia opakowań;
  • prowadzenie korespondencji z dostawcami;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz płatnościami;
  • sporządzanie analiz i raportów;
  • zarządzanie wzorami (zlecanie, wysyłka, przyjmowanie, przechowywanie i oznaczanie);
  • inne specyficzne zadania zlecane przez przełożonego.

Od kandydata oczekujemy:

  • dobrej znajomości MS Excel:,
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • dobrej organizacji pracy;
  • samodzielności, ale i umiejętności pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony w celu zastępstwa;
  • Możliwość rozwoju u lidera branży;
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej, pakietu sportowego, ubezpieczenia grupowego.
Jeśli chcesz dołączyć do Naszego Zespołu i rozwijać się razem z nami, prześlij nam swoje CV klikając "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest DUKA International S.A. (Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000607221, NIP: 525-26-51-886, REGON: 363989219.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą elektroniczną: [email protected] lub korespondencyjnie na adres ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Przesłanie aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do uzyskania od administratora dostęp do treści swoich danych, sprostować je oraz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Pani/Pana dane zostaną usunięte po upływie 2 lat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy