Specjalistka/-ta zdalna ds. wprowadzania danych (j.niemiecki)

SALES HR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 17
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja z Wielkiej Brytanii, otwierająca się na osoby bez doświadczenia chcące pracować zdalnie, z językiem niemieckim już od poziomu B1.

Szukamy osób na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • weryfikowanie danych finansowych w systemie

  • przygotowywanie raportów

  • wyszukiwanie informacji w bazach danych

Wymagania pracodawcy

  • znajomość języka niemieckiego - już od poziomu B1/B2

  • znajomość języka angielskiego B1 lub wyższa

  • chęć do pracy zdalnej i rozwoju w obszarze administracji danych

  • znajomość pakietu MS Office

  • gotowość do spotkania się z zespołem tylko raz w miesiącu w biurze w Katowicach na kilka godzin, pozostałe dni w miesiącu - praca w pełni zdalna

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe dla osób bez jakiegokolwiek doświadczenia

  • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce (tylko raz w miesiącu wizyta w biurze)

  • dodatkowe premie (tylko dla osób decydujących się na pracę stacjonarną) -Katowice lub Opole : jednorazowo 3 000 PLN w momencie dołączenia do firmy (do wykorzystania na dowolny cel - np usamodzielnienie się, wynajęcie mieszkania) , po przepracowanych 6 miesiącach dodatkowe 5 000 PLN jednorazowo na dowolny cel

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • pakiet benefitów firmowych : świadczenia socjalne, opieka medyczna w tym stomatolog, multisport,

  • realną możliwość rozwoju i unikalną szansę zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery

  • stabilną pracę w firmie o przychodach kilkudziesięciu mld dolarów rocznie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna