Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. bezpieczeństwa maszyn i homologacji

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.oO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Działu Badań i Rozwoju oraz Opieki Seryjnej w zakresie dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa technicznego
  • Aktualizowanie i sporządzanie odpowiednich dokumentów w celu uzyskania homologacji na produkowany sprzęt (np. Deklaracje CE, znaki GS)
  • Współpraca przy tworzeniu oceny ryzyka według norm DIN EN ISO 12100
  • Zarządzanie dokumentacją oraz rozbudowa procesów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Aktualizowanie i sporządzanie odpowiednich dokumentów (np. Świadectwa zgodności COC, oraz deklaracji producenta)
  • Przygotowanie i tworzenie dokumentów do homologacji typu UE, a także krajowych homologacji Zarządzanie dokumentami w odniesieniu do norm zewnętrznych: DIN, EN, ISO, DIN EN, DIN EN ISO; VDI
  • Wspieranie w pracy pracowników z innych działów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne w zakresie budowy maszyn oraz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Obsługa systemów (narzędzi) informatycznych, takich jak: MS-Office, System ERP (SAP), system 3D CAD (Solid Edge)
  • Mile widziana znajomość Systemu PDM (ECTR) - zarządzanie dokumentacją oraz specjalistycznego oprogramowania do oceny ryzyka („Safe Expert“)
  • Dobra znajomość dyrektywy maszynowej UE
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie homologacji lub certyfikacji maszyn
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie w celu komunikacji z innymi pracownikami Aebi Group
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Gotowość do podróżowania, poszerzania i przekazywania wiedzy
  • Dobra organizacja pracy;
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w środowisku międzynarodowym;
  • Udział w szkoleniach merytorycznych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Dodatkowe świadczenia (pakiet medyczny, dofinansowanie kształcenia);
  • Elastyczne godziny pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, kopię dyplomu ukończenia studiów,
za pomocą Aplikuj

Osoby aplikujące, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Ogłoszenie archiwalne