Specjalisty ds. hodowli drobiu w systemach alternatywnych

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 07.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Światowy lider w kompleksowych systemach wyposażenia kurników i chlewni
- Firma Big Dutchman Polska -

z siedzibą w Tarnowie Podgórnym poszukuje

Specjalisty ds. hodowli drobiu
w systemach alternatywnych

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojęte doradztwo w zakresie chowu niosek, wsparcie zootechniczne oraz podtrzymywanie relacji z klientami.

Profil kandydata:

  • preferowane wykształcenie: zootechniczne, weterynaryjne
  • znajomość branży drobiarskiej, warunek konieczny
  • udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie w pracy na fermie niosek
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie
  • nastawienie na obsługę

Oferujemy:

  • specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę w stabilnym, znanym na rynku międzynarodowym koncernie
  • atrakcyjne warunki finansowe
CV, list mot w j. polskim oraz angielskim lub niemieckim proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.