Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalisty ds. hodowli drobiu w systemach alternatywnych

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Światowy lider w kompleksowych systemach wyposażenia kurników i chlewni
    - Firma Big Dutchman Polska -

    z siedzibą w Tarnowie Podgórnym poszukuje

    Specjalisty ds. hodowli drobiu
    w systemach alternatywnych

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za szeroko pojęte doradztwo w zakresie chowu niosek, wsparcie zootechniczne oraz podtrzymywanie relacji z klientami.

    Profil kandydata:

    • preferowane wykształcenie: zootechniczne, weterynaryjne
    • znajomość branży drobiarskiej, warunek konieczny
    • udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie w pracy na fermie niosek
    • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
    • komunikatywna znajomość języka obcego: angielski lub niemiecki
    • prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie
    • nastawienie na obsługę

    Oferujemy:

    • specjalistyczne szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę w stabilnym, znanym na rynku międzynarodowym koncernie
    • atrakcyjne warunki finansowe
    CV, list mot w j. polskim oraz angielskim lub niemieckim proszę przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.