Ta oferta pracy jest nieaktualna od 35 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Zaczernie (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Cyfrowa Foto to jedna z trzech największych drukarni cyfrowych w Europie. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą e-commerce wysokiej klasy fotoalbumów, fotoksiążek, fotokalendarzy oraz innych fotoproduktów. Naszą ofertę profilujemy z myślą o amatorach i profesjonalnych fotografach.

    Dynamiczny rozwój i szybka ekspansja rynku pozwoliły nam zgromadzić w portfolio kilkanaście marek handlowych. Najważniejsze z nich to: Colorland, Nphoto, Uwolnijkolory, Pixbook, Dobry kalendarz czy Fotolab. Wciąż pracujemy jednak nad nowymi produktami i powołujemy do życia kolejne brandy sprzedażowe. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy
    Miejsce pracy - Zaczernie k. Rzeszowa (łatwy dojazd linią 52)

    Zakres obowiązków:

    • administrowanie dokumentacją personalną w tym przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,
    • samodzielne naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne), sporządzanie list płac,
    • przygotowywanie raportów na potrzeby firmy,
    • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS, PFRON, PIT11,
    • rozliczanie czasu pracy,
    • wsparcie merytoryczne zespołu.

    Poszukiwane kompetencje:

    • min. 5 letnie doświadczenie w kompleksowym rozliczaniu obszaru kadrowo-płacowego (min. 100 osób),
    • bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz płac,
    • dobra znajomość zasad stosowania umów cywilno-prawnych oraz innych form zatrudnienia,
    • bardzo dobra znajomość CDN Optima (moduł kadry i płace), Excela,
    • umiejętność wyszukiwania rozwiązań,
    • samodzielność i otwartość na zmiany,
    • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej,
    • komunikatywność.

    Oferujemy

    • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się w firmie międzynarodowej,
    • pracę stacjonarną, pełen etat, w Zaczerniu k. Rzeszowa,
    • pracę w kilkuosobowym dziale kadrowo-płacowym,
    • możliwość realnego wpływania na procesy w firmie i wdrażania własnych pomysłów,
    • możliwość dołączenia do programu ubezpieczeń grupowych i programu MultiSport,
    • możliwość udziału w szkoleniach językowych,
    • możliwość korzystania z programu szkoleń rozwojowych.

    Link do szczegółów oferty pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.