Specjalisty ds. Kadr i Płac

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.03.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 03.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii

    Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie dokumentacji dla celów emerytalno-rentowych,
    • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
    • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy,
    • sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców,
    • sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
    • rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenia,
    • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
    • sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych,
    • ewidencja zwolnień lekarskich,
    • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników,
    • organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP,
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
    • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
    • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi,

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe ( Ekonomia, Rachunkowość, Finanse ),
    • minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowo – płacowym,
    • znajomość programów kadrowo – płacowych,  Płatnik, MS Exel,
    • biegła znajomość przepisów prawa pracy, zasad rachunkowości, przepisów podatkowych i ZUS,
    • zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,
    • doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność współpracy w zespole,
    • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

    Wymagania preferowane:

    •  staż pracy w jednostkach sfery finansów publicznych,
    •  znajomość rachunkowości budżetowej,
    •  znajomość programu Symfonia Kadry i Płace,

    OFERUJEMY:

    • atrakcyjną pracę w firmie z 25-letnią tradycją,
    • umowę o pracę po okresie wdrożenia,
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, stażu pracy i zaangażowania,
    • lokalizację Biura na Ursynowie z dogodnym dojazdem metrem,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

    Wymagane dokumenty:

    • CV
    • list motywacyjny

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii z siedzibą w Warszawie, zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i obejmuje przetwarzanie moich danych osobowych również w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w Warszawie.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii z siedzibą w Warszawie (02-776) przy ul. Dereniowej 52/54. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych można się skontaktować pod adresem: [email protected] . Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: https://www.kbpn.gov.pl/portal?id=104822

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.