Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalisty ds. komunikacji marketingowej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KIR jest kluczowym podmiotem infrastruktury polskiego sektora bankowego. Zapewnia niezawodność i bezpieczeństwo w zakresie świadczonych usług, dążąc do efektywnego wspierania rozwoju obrotu bezgotówkowego.

    Wykorzystując unikalne w skali polskiego rynku kompetencje i doświadczenie, KIR rozwija i dostarcza rozwiązania systemowe dopasowane do potrzeb sektora bankowego oraz aktywnie uczestniczy w procesie cyfryzacji procesów w administracji publicznej i gospodarce.

    Obecnie do Działu reklamy poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Umowa o pracę (pełen etat)

    Zadania:

    • wsparcie aktywności promocyjnych dla produktów KIR (koncepcja, realizacja, monitorowanie),
    • współtworzenie i realizacja planów działań marketingowych,
    • obsługa spotkań branżowych, targów i konferencji,
    • realizacja działań reklamowych, w tym opracowywanie i produkcja materiałów reklamowych,
    • koordynacja współpracy z agencjami reklamowymi i interaktywnymi,
    • zdolności copywriterskie - łatwość w pisaniu i redagowaniu tekstów,
    • praktyczna znajomość współczesnych trendów, narzędzi oraz kanałów społecznościowych.

    Kwalifikacje:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku (przynajmniej dwuletnie),
    • otwartość, komunikatywność, kreatywność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu,
    • znajomość rynku / branży będzie dodatkowym atutem.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość technik i narzędzi marketingowych,
    • dobra znajomość programów pakietu Office,
    • umiejętność organizacji pracy własnej oraz definiowania priorytetów, planowania terminów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • znajomość jęz. angielskiego.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (na początku przez agencję pracy)
    • możliwość rozwoju i awansu powiązane z zawarciem z nami bezpośredniej umowy wraz
      z dodatkowymi przywilejami
    • pakiet szkoleń m.in. z zakresu specjalistycznej wiedzy nt. usługi wspierającej małe, średnie
      i duże przedsiębiorstwa w kontakcie z administracją publiczną
    • szkolenia z profesjonalnego prowadzenia rozmowy i obsługi nowoczesnych narzędzi wspierających obsługę klienta

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).”