Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. kontroli jakości

UNO FOODS Dubicki i Wspólnicy Sp.J.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • stałe doskonalenie systemu zapewnienia jakości,

  • przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji,

  • współuczestniczenie w ocenie nowych projektów dotyczących obszaru produkcji, oceny ryzyka, przygotowania dokumentacji dla nowych urządzeń, surowców, wyrobów,

  • koordynacja, wprowadzanie i doskonalenie systemów zapewnienia jakości w firmie zgodnie polityką jakości,

  • przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych,

  • szkolenie pracowników w zakresie HACCP, IFS FOOD,

  • rozpatrywanie reklamacji wraz z weryfikacją potencjalnej możliwości powstania,

  • odbiór jakościowy wyprodukowanych wyrobów gotowych,

  • reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (technologia żywienia, biotechnologia, towaroznawstwo),

  • doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa żywności, jakości produktów, produkcji w podobnym charakterze,

  • znajomość systemów jakości (min. HACCP, ISO, IFS FOOD),

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • pozytywne nastawienie, kreatywność, chęć nauki i rozwoju,

  • zorganizowany tryb pracy, samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność, terminowość.

To oferujemy

  • pracę na cały etat w stabilnej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

UNO FOODS Sp. J. Jest liderem w segmencie licencjonowanych słodyczy w Europie Wschodniej i liczącym się dostawcą na rynki Europy Zachodniej. Jesteśmy największym i najdłużej działającym w Polsce i Europie Środkowej dostawcą licencjonowanych słodyczy dla dzieci.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.