Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

CHEMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Drukarska 1, Sady (pow. poznański)
    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Drukarska 1

Sady (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami.

  • Przygotowywanie ofert handlowych.

  • Zapewnienie koordynacji przepływu informacji związanych z obsługą zleceń pomiędzy działami.

  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją zleceń w oparciu o wymagania klientów.

  • Wsparcie projektów Działu Obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Zaangażowania i chęci do pracy, nie musisz znać branży, wszystkiego Cię nauczymy.

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego.

  • Umiejętności budowania relacji i ich utrzymywania.

  • Znajomości MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Analitycznego myślenia i dokładności.

  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Szkolenia wdrożeniowe, branżowe i z obsługi klienta.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy i udziału w ciekawych, innowacyjnych projektach.

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + elastyczne godziny pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premię kwartalną + premię BOK

  • Benefity pozapłacowe w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem na rynku usług poligraficznych w Polsce. Dzięki najwyższej jakości oferowanych wyrobów, szerokiej gamie produktów, dużej elastyczności oraz kreowaniu nowych rozwiązań technologicznych systematycznie umacniamy naszą pozycję na rynku polskim i europejskim. Należymy do grupy Prime Label Investment Company, z którą realizujemy plan – dalszy rozwój firmy i jej pracowników.

Przewiń do profilu firmy