Oferta pracy

Specjalisty ds. planowania

Wendre PolandO firmie

Wendre Poland

Al. Milenijna 2

Kostrzyn nad Odrą

Poszukujemy

Do naszego zespołu w Kostrzynie nad Odrą

Główne zadania:

  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie analizy budżetów i prognoz sprzedaży;
  • Koordynacja procesu planowania głównego: współpraca z Działem Produkcji (moce produkcyjne) oraz Działem Zakupów (dostępność komponentów);
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcji i terminowości realizacji zamówień z uwzględnieniem zapasu;
  • Optymalizowanie wykorzystania mocy produkcyjnych w oparciu o plan sprzedaży;
  • Sporządzanie niezbędnych raportów i dokumentacji;
  • Współpraca we wdrożeniu nowego systemu informatycznego klasy ERP – D365.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne – inżynieria produkcji);
  • Podstawowa wiedza nt. procesów planowania produkcji;
  • Umiejętność planowania i monitorowania działań;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Znajomość systemów klasy ERP (mile widziane MS Dynamics Axapta);
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia;
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę;
  • Bogaty pakiet socjalny (motywacyjny system premii, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie obiadów pracowniczych);
  • Pracę w młodym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość kariery i doskonalenia rozwoju zawodowego.

Aplikacje w języku polskim prosimy wysłać klikając przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy