Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalisty ds. planowania produkcji

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreńskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym
    • Kontrola i monitoring zaawansowania w realizacji zamówień produkcyjnych
    • Monitorowanie poziomu zapasów surowców / półproduktów, utrzymywanie ich właściwego poziomu
    • Analiza zamówień od klientów jak i poprawna ich realizacja
    • Kontrola i monitoring możliwości produkcyjnych
    • Współudział w przygotowywaniu całorocznych Budżetów produkcyjnych
    • Opracowywanie raportów i dokumentacji

     Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (zarządzanie produkcją, logistyka)
    • Min. 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • Zdolności analityczne
    • Umiejętność pracy pod presją czasu jak i stresu
    • Umiejętność planowania i organizacji zadań
    • Obsługa zintegrowanych systemów logistyczno - informatycznych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet socjalny (w tym prywatne ubezpieczenie medyczne)
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
    • Ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym

    CV prosimy składać w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)