Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. planowania produkcji

"SEW-EURODRIVE POLSKA" sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planów produkcyjnych,

  • Weryfikacja statusu realizacji produkcji,

  • Analiza i optymalizacja zapasów magazynowych,

  • Parametryzacja systemu SAP MM,

  • Raportowanie wskaźników KPI,

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Min. licencjat z logistyki lub zarządzania produkcją,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Posiadanie wysokich umiejętności analitycznych,

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie,

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B2,

  • Samodzielność i inicjatywa (zapewniamy przestrzeń do działania).

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień LEAN, norm ISO, SAP MM.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z 90-letnią tradycją

  • Możliwość specjalizacji i dalszego rozwoju (szkolenia, dofinansowanie nauki)

  • Rzetelne wdrożenie do pracy oraz Opiekun Wdrożeniowy

  • Rynkowe wynagrodzenie oraz premia motywacyjna

  • Nowoczesne biuro i hala z takimi udogodnieniami jak ergonomiczne biurka, automatyczny system regulacji temperatury, bezpieczne ciągi komunikacyjne

  • Dogodna lokalizacja - bliskość przystanku komunikacji miejskiej oraz darmowy parking, także dla rowerów!

  • Przyjaźnie nastawienie i pomocni współpracownicy :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premie świąteczne

Podejmując pracę w SEW-EURODRIVE POLSKA, skorzystasz z możliwości rozwoju własnej kariery.

Jako globalny partner wielu firm, napędzamy świat dzięki technice napędowej i rozwiązaniom do automatyzacji produkcji.

Przewiń do profilu firmy