Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. pozyskiwania funduszy europejskich i krajowych

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

4 2006 000 brutto / mies.
  • Grochowska 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju Sp. z o.o. Sp.k.

Grochowska 35

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • analiza krajowych oraz Regionalnych Programów Operacyjnych, dokumentacji naboru wniosków, oraz powiązanych aktów prawnych niezbędnych w procedurze pozyskania dotacji

  • bieżąca analiza Planów działań, Harmonogramów oraz ogłaszanych konkursów i naborów w ramach wszystkich dostępnych Programów i funduszy pomocowych

  • przeprowadzenie badań, analiz, diagnozy potrzeb Klienta na potrzeby przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów

  • przygotowanie spójnej i racjonalnej koncepcji projektu oraz kompleksowe przygotowanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie projektów

  • realizacja niezbędnych działań na etapie oceny wniosku aplikacyjnego, procesu negocjacji, odwołań/protestów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pozyskiwaniu dotacji unijnych z ogólnopolskich i/lub regionalnych programów operacyjnych i/lub innych programów i funduszy pomocowych

  • znajomość zasad i procedur pozyskiwania dotacji, praktyczne doświadczenie w przygotowywaniu wniosków aplikacyjnych

  • znajomość podstawowych Aktów prawnych, Zasad oraz Wytycznych regulujących realizację projektów w ramach krajowych i regionalnych programów operacyjnych oraz funduszy pomocowych

  • biegła obsługa komputera w szczególności pakietu MS Office, znajomość systemu LSI oraz pozostałych programów do przygotowywania i edycji wniosków aplikacyjnych

  • chęć rozwoju i nauki

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, motywacyjny system premiowy oraz benefity pozapłacowe

  • samodzielne stanowisko pracy

  • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji poprzez system szkoleń

  • perspektywę rozwoju – wspólnie wyznaczamy ścieżkę Twojego rozwoju

  • przyjazną atmosferę, pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • wsparcie doświadczonych specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • 13 pensja

  • pakiet szkoleń wewętrznych

  • stojak na rowery

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Poznaniu. Od 17 lat skutecznie świadczymy kompleksowe usługi na rzecz Jednostek Samorządu Terytorialnego na terenie całej Polski, w zakresie: pozyskiwania dotacji i realizacji projektów finansowanych ze środków unijnych i krajowych, oraz tworzenia samorządowych dokumentów strategicznych, planistycznych i sprawozdawczych.

Przewiń do profilu firmy