Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. promocji książek

WYDAWNICTWO M SP Z O OO firmie

WYDAWNICTWO M SP Z O O

Aleja Juliusza Słowackiego 1/6

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie kampanii promocyjnych książek oraz ich realizacja;

  • udział w budowaniu strategii wizerunkowej książki, w tym m.in. konsultowanie okładki, tworzenie haseł i tekstów marketingowych, nadzór nad tworzeniem materiałów marketingowych;

  • organizacja spotkań autorskich oraz eventów;

  • udział w wydarzeniach branżowych, kulturalnych;

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z mediami i influencerami;

  • zarządzanie i rozwijanie kanałów wydawnictwa w mediach społecznościowych;

  • działania PR i rozwijanie nowych sposobów promocji wydawnictwa;

  • współpraca z redakcją, działem handlowym i działem graficznym.

Nasze wymagania

  • znajomości branży wydawniczej i trendów na rynku książki z uwzględnieniem rynku książki religijnej;

  • doświadczenia w pracy z tekstem;

  • znajomości aktualnych trendów w marketingu ukierunkowanym na e-commerce, social media oraz media relations;

  • znajomości narzędzi z zakresu promocji i PR;

  • doświadczenia w prowadzeniu i promowaniu kanałów social media;

  • umiejętności zarządzania swoim czasem pracy i kilkoma projektami jednocześnie;

  • samodzielności, kreatywności, dużej dozy inicjatywy;

  • otwartości na nowe wyzwania, komunikatywności i rzetelności;

  • umiejętności koordynacji pracy zespołu;

  • przynajmniej roku doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • obsługa programów graficznych i WordPressa będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat lub inną dogodną formę zatrudnienia;

  • elastyczne godziny pracy;

  • biuro w centrum Krakowa;

  • narzędzia do pracy (laptop, telefon, oprogramowanie);

  • możliwość rozwoju (realizowanie własnych projektów, szkolenia).

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy