Ta oferta pracy jest nieaktualna od 496 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalisty ds. rozliczeń działu finansowego

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 08.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HEXAGONES Sp. z o.o.

    Firma usługowo - handlowa z siedzibą we Wrocławiu, stanowiąca część międzynarodowej grupy poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska

    • Weryfikacja rozrachunków, potwierdzanie sald z dostawcami i obiorcami
    • Przygotowywanie kompensat wzajemnych rozrachunków
    • Weryfikacja zapisów księgowych
    • Analizowanie kosztów i przychodów, wyników finansowych
    • Analizowanie stanów i dokumentów magazynowych
    • Prognozowanie i przygotowywanie płatności
    • Sporządzanie różnych raportów i zestawień

    Od kandydata oczekujemy

    • Wykształcenia ekonomicznego
    • Znajomości języka angielskiego
    • Dobrej umiejętności obsługi komputera (MS Office)
    • Znajomości podstaw księgowości
    • Komunikatywności, otwartości, dobrej organizacji pracy
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (1-2 lata)

    Nasza oferta

    • Praca w środowisku międzynarodowym, w młodym i dynamicznym zespole ludzi
    • Możliwości podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
    • Spotkania i imprezy integracyjne dla pracowników

    Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)