Oferta pracy

Specjalisty ds. sprzedaży detalicznej

Kratki.plO firmie

  • Radom, Wsola (pow. radomski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów indywidualnych, przygotowywanie ofert oraz koordynowanie realizacji zamówień,

  • obsługa klientów w salonie firmowym,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • obsługa zamówień b2c,

  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość jednego z języków włoski, niemiecki, francuski lub rosyjski

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych,

  • wysoka motywacja wewnętrzna,

  • komunikatywności, zaangażowania, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • stabilizacja zawodowa,

  • motywujący system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet szkoleń produktowo sprzedażowych,

  • praca w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy