Specjalisty ds. Sprzedaży surowców kosmetycznych

  • Dragany (pow. lubelski), lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    M.W.M. Sp. z o.o. z siedzibą w Draganach, poszukuje osób na stanowisko
    Miejsce pracy: Dragany (pow. lubelski)

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowa i utrzymanie aktualnej bazy Klientów,
    • aktywny rozwój sprzedaży surowców znajdujących się w ofercie firmy,
    • raportowanie wyników pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (ewentualnie niepełne, mile widziany kierunek chemiczny, biochemiczny, pokrewny z tymi kierunkami)• znajomość obsługi komputera, EXCEL, WORD
    • punktualność,
    • dyspozycyjność (możliwość reprezentowania firmy na targach zagranicznych, konferencjach branżowych, spotkaniach z Klientami)
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • komunikatywność.

    Gwarantujemy:

    • atrakcyjne zarobki, system premiowania uzależniony od wyników pracy,
    • możliwość rozwoju osobistego poprzez uczestnictwo w w targach branżowych i konferencjach, szkoleniach,
    • umowa o pracę na czas próbny, następnie umowa na czas nieokreślony, po pozytywnej ocenie okresu próbnego.

    Dokumenty aplikacyjne: CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.
    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV na potrzeby rekrutacji i przyszłych rekrutacji"
    bottom