Specjalisty ds.Telefonicznej Obsługi Pacjenta

Centrum medyczne CORTEN MEDIC

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-20:00 w trybie zmianowym
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Pacjentów poprzez aktywną promocje i sprzedaż usług medycznych kanałem telefonicznym,

  • Utrzymanie obecnych Pacjentów, oraz proaktywna promocja usług medycznych,

  • Obsługa kampanii leadowych,

  • Badanie potrzeb i dostosowanie usług zgodnie z oczekiwaniem Pacjenta,

  • Prowadzanie rozmów zgodnie ze standardami obsługi telefonicznej CM,

  • Terminowa realizacja przydzielonych czynności i zadań.

Nasze wymagania

  • Rekomendowane doświadczenie w zakresie obsługi i sprzedaży usług kanałem telefonicznym,

  • komunikatywności i otwartość,

  • łatwość nawiązywania relacji,

  • chęć rozwoju i samorealizacji,

  • nastawienie na realizacje celu, oraz proaktywna postawa.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • samodzielność, ciekawą i pełną wyzwań pracęw dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • bezpieczeństwo zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy i pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem,

  • nowoczesne narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata