Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży eCommerce (rynki zagraniczne)

Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" w Bolesławcu Sp. z o.o.O firmie

  • Kościuszki 11, Bolesławiec
    Bolesławiec, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakłady Ceramiczne "BOLESŁAWIEC" w Bolesławcu Sp. z o.o.

Kościuszki 11

Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów krajowych i zagranicznych sklepu internetowego

  • Tworzenie i stałe uaktualnianie bazy produktowej, edycję w sklepie internetowym (w języku polskim i angielskim)

  • Dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań dla e-commerce mających na celu zwiększanie sprzedaży

  • Budowanie i realizację strategii e-commerce

  • Aktywne poszukiwanie nowych kierunków rozwoju w zakresie e-commerce

  • Tworzenie kampanii mailingowych

  • Organizowanie e-promocji wspierających sprzedaż

  • Analiza rynku oraz konkurencji na płaszczyźnie on-line

  • Integracja z serwisami aukcyjnymi, porównywarkami cen i serwisami zbierania opinii

  • Optymalizacja treści pod kątem SEO

  • Pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych dla sklepu

  • Współtworzenie planu sprzedaży i jego realizację

  • Kreowanie wizerunku firmy w Internecie oraz wśród klientów B2B i innych uczestników rynku branżowym

  • Planowanie i realizowanie zadań związanych ze sprzedażą w serwisie aukcyjnym

  • Biegłe poruszanie się w aspektach prawnych związanych z e-commerce

  • Bieżący nadzór nad proponowanymi, wdrażanymi rozwiązaniami biznesowymi w oparciu o analizy i raporty

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty lub managera e-commerce (obszar B2B mile widziany),

  • Ugruntowanej wiedzy o rynku e-commerce, procesach biznesowych, dobrych praktykach

  • Wiedzy z obszaru SEO on-site i off-site oraz monitorowania zmian w tym obszarze

  • Znajomości Google Analytics (moduł e-commerce), FB Ads, Linkedin Ads, GTM, która będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności zarządzania relacjami z klientem za pomocą systemu CRM oraz systemów CMS

  • Znajomość grafiki komputerowej

  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, w tym umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie

  • Znajomość procesu i specyfiki środowiska e-commerce w relacjach B2B

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • System wynagradzania, premiowania uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

  • Swobodę w doborze narzędzi i sposobów realizacji zadań

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego opartą o wzrost odpowiedzialności i kompetencji oraz możliwość podejmowania własnych decyzji

  • Szkolenia produktowe jak i rozwojowe

  • Wsparcie i zaufanie ze strony przełożonego

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pakiet socjalny: świadczenia: świąteczne dla pracownika i dzieci pracowników, wakacyjne, imprezy plenerowe dla pracowników

  • Ubezpieczenie grupowe PZU Życie

Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” Sp z o.o. wiodący, największy producent ceramiki stołowej ręcznie formowanej i zdobionej ręcznie unikalną w świecie techniką stempelkową. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem w obrębie swojej branży.

Przewiń do profilu firmy

Kontakt z pracodawcą

  • adres: Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” w Bolesławcu Sp. z o.o. ul. Kościuszki 11, 59-700 Bolesławiec

  • kontakt osobisty i telefoniczny w godz. od 7:00 do 15:00 telefon: (75) 612 06 90, (75) 612 07 19

  • emailowy kontakt poprzez przycisk Aplikuj

  • termin nadsyłania aplikacji to 10 luty 2021 r.