Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty ds. zarządzania danymi

Aebi Schmidt Polska Sp. z o.oO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach, będąca wiodącym producentem urządzeń do całorocznego utrzymania dróg, należąca do międzynarodowego Holdingu poszukuje osoby chętnej do podjęcia zatrudnienia na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Zakładanie danych podstawowych dla materiałów typu SUROWCE: części kupowane dla wszystkich zakładów i jednostek sprzedażowo-serwisowych
  • Zakładanie danych podstawowych dla materiałów typu PÓŁPRODUKTY: samochody ciężarowe i produkty firm zewnętrznych
  • Zakładanie danych podstawowych dla materiałów typu WYROBY GOTOWE: maszyny używane, wystawowe i magazynowe
  • Zakładanie danych podstawowych dla substancji niebezpiecznych
  • Zakładanie dokumentów dla zakupionych części
  • Aktualizowanie danych podstawowych dla materiałów: terminowe aktualizowanie statystycznego numeru towaru (numer celny)
  • Zarządzanie dokumentacją Intrastat
  • Zakładanie i aktualizowanie norm zakładowych
  • Zarządzanie dokumentami w odniesieniu do norm zewnętrznych: DIN, EN, ISO, DIN EN, DIN EN ISO; VDI
  • Wspieranie w pracy pracowników z innych działów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie inżynieryjne; niezbędna wiedza techniczna oraz umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Obsługa systemów informatycznych, takich jak: System ERP (SAP); System PDM (ECTR) (Zarządzanie dokumentacją)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację  w pracy w środowisku międzynarodowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność i wykazywanie inicjatywy w pracy
  • Duża asertywność, silna wola
  • Dobra organizacja pracy;
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność;
  • Praktyczna znajomość narzędzi eClass i Part Solution (narzędzie do klasyfikacji części kupowanych i części z produkcji własnej) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w środowisku międzynarodowym;
  • Udział w szkoleniach merytorycznych wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy;
  • Dodatkowe świadczenia (pakiet medyczny, dofinansowanie kształcenia);
  • Elastyczne godziny pracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie aplikacji zawierających CV, kopię dyplomu ukończenia studiów,
za pomocą Aplikuj

Osoby aplikujące, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o.
z siedzibą w Kielcach (25-650) przy ul. Skrajnej 80A na potrzeby ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Ogłoszenie archiwalne