Specjalisty(-ki) ds. realizacji zamówień z jęz. rosyjskim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Produkcyjna firma globalna specjalizująca się w dystrybucji i produkcji elementów z tworzyw sztucznych, poszukuje:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

    • Realizację zamówień klientów z krajów Europy wschodniej i zachodniej
    • Przygotowywanie dokumentów logistycznych, faktur, wydań magazynowych, kompletacji towarów w systemie
    • Współpraca z handlowcami, magazynem, produkcją, spedycjami, kontrahentami w Polsce i zagranicą
    • Współpraca z agencjami celnymi przygotowywanie dokumentów exportowych poza Unię ( min. dokumentów EUR1)

    Od kandydatów wymagamy

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 letniego
    • Doświadczenia w pracy z oprogramowaniem ERP (mile widziana znajomość obsługi SAP)
    • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego I języka rosyjskiego (warunek konieczny)
    • Skrupulatności, analitycznego myślenia, samodzielności i odpowiedzialności
    • Wykształcenia wyższego

    Oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Pracę w miłej atmosferze z młodym, rozwijającym się zespołem
    • Pakiet medyczny oraz Karta Multisport
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV  za pomocą przycisku Aplikuj.