Oferta pracy

Specjalisty w dziale handlu zagranicznego

Wibo Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Kościerska 11
    Kartuzy, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Wibo Sp. z o.o. Sp. k.

Kościerska 11

Kartuzy

Firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym, działająca od 25 lat w branży kosmetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta
  • realizacja zamówień
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z obecnymi Klientami
  • budowanie sieci kontaktów
  • inne zlecone czynności

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok na w/wymienionym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka rosyjskiego
  • umiejętność analizy potrzeb biznesowych klientów
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • motywujący pakiet wynagrodzeń
  • prowizyjny system wynagrodzeń zależny od wyników sprzedaży
  • szansę rozwoju osobistego i szkoleń związanych ze stanowiskiem pracy
  • pracę w atmosferze współpracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy