Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalisty w Zespole ds. Aplikacji i Serwisów Zewnętrznych

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.

  • Bełchatów

    Bełchatów, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

  • .NET

  • C#

Mile widziane

  • CSS

  • TypeScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza wymagań – w tym bezpośrednie kontakty z użytkownikami, analiza regulacji wewnętrznych KDPW, analiza regulacji ustawowych;

  • projektowanie techniczne rozwiązań – dostosowane do przyjętych standardów oraz stosowanych narzędzi i bibliotek;

  • kodowanie i testowanie – zgodnie ze standardem;

  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej;

  • wsparcie użytkowników (pracowników KDPW);

  • analiza i poprawa błędów - również w cudzych programach;

  • udział w projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość technologii .NET (C#);

  • dobra znajomość T-SQL;

  • umiejętność programowania obiektowego;

  • znajomość podstawowych zagadnień inżynierii oprogramowania;

  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych;

  • gotowość do samodzielnego rozwijania swoich umiejętności;

  • zdolności analityczne;

  • dbałość o wysokie standardy jakości pracy;

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej w tym języku.

  • znajomość zagadnień: mikroserwisy, programowanie rozproszone;

  • znajomość baz NoSQL (Redis, mongoDB);

  • znajomość technologii front-end (CSS, React, Typescript);

  • doświadczenie w programowaniu/projektowaniu dużych systemów informatycznych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • waterfall

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • big data developer
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie;

  • dobre warunki finansowe oraz szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;

  • krajowe i zagraniczne szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych (KDPW) i izba rozliczeniowa KDPW_CCP tworzą grupę kapitałową, która stanowi infrastrukturę krytyczną rynku kapitałowego w Polsce.

Grupa KDPW jest kluczowym dostawcą takich usług jak rejestrowanie, przechowywanie, rozliczanie i rozrachunek papierów wartościowych. Naszymi klientami są przede wszystkim banki, domy maklerskie oraz emitenci papierów wartościowych. Usługi świadczymy na terenie całej Unii Europejskiej.

Jesteśmy spółką technologiczną zapewniającą bezpieczeństwo i stabilną organizację rynku kapitałowego, ale również nowoczesne rozwiązania wspierające funkcjonowanie i rozwój tego rynku.

Obsługę naszej podstawowej działalności zapewnia system informatyczny, który podobnie jak większość systemów informatycznych obsługujących nasze usługi, został stworzony i jest rozwijany siłami naszego wewnętrznego IT

Przewiń do profilu firmy