Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalsta ds. zamówień

ABJ-VISION sp. z o.o.

  • Główna 76, Gałków Duży (pow. łódzki wschodni)
    Gałków Duży (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Główna 76

Gałków Duży (pow. łódzki wschodni)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i uzupełnianie stanów magazynowych

  • kontrola ekonomiczności i terminowości dostaw

  • utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, głównie zagranicznymi

  • kontrolę transportu towaru, również spoza UE, kompletowanie dokumentacji do procedur celnych

  • opanowanie specjalistycznego portfolio firmy

  • utrzymywanie porządku w systemie Comarch ERP Optima

  • obsługa reklamacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. angielskiego- warunek konieczny

  • biegłość w środowisku Windows i Microsoft Office

  • dobra organizacja pracy, samodyscyplina

  • znajomość ERP Optima będzie znaczącym atutem

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko pracy

  • pracę w przyjaznym zespole

  • umowa o pracę na pełen etat

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

O nas

ABJ-Vision sp. z o.o. jest firmą handlowa dostarczająca urządzenia i materiały do operacji oczu. Działamy od 2010r. i staramy się utrzymać przyjazną atmosferę pracy charakterystyczną dla małych firm. Sprawne działanie firmy zapewnia zespół skupiony w centrali firmy. Obecnie poszukujemy nowej osoby do tego zespołu.