Praca spedytor - dyspozytor międzynarodowy, mazowieckie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Pruszków
    Wymagania: Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe logistyczne), Doświadczenie zawodowe w dziedzinie transportu lub spedycji i znajomość rynku usług przewozowych i przepisów prawnych dotyczących transportu, Minimum dobra znajomość języka...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • Warszawa
    Miejsce pracy: Warszawa Aplikuj jeśli: Cenisz sobie swój czas i uważasz, że za solidną pracę należy się najlepsze na rynku wynagrodzenie Szanujesz swoich podwykonawców, dla których terminowa płatność i możliwość skona to podstawa Masz...
    • Warszawa
    OPIS STANOWISKA: Koordynowanie i nadzorowanie przewozów w transporcie międzynarodowym Monitorowanie pracy kierowców z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń telematycznych Optymalizacja tras Współpraca ze spedytorami i innymi oddziałami firmy ...
    opublikowana: 13 stycznia 2020