Oferta pracy

Spedytor

Omida S.A.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista
Spedytor

Omida S.A czołowa polska firma z branży TSL. Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. diamenty Forbesa. W związku z rozwojem struktur i stałym wzrostem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Spedytor Krajowy - Międzynarodowy

Jeżeli chcesz:

  • pracować w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • w marce cenionej przez Klientów i przewoźników (m.in. super płatnik na trans),
  • pracować w firmie, gdzie istnieje szacunek przełożonego, partnerskie relacje i rozwój,
  • otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowo uzyskać bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku Spedytora Krajowego/Międzynarodowego,
  • umiejętność planowania i organizowania transportu i spedycji,
  • umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z przewoźnikami jak i klientami,
  • umiejętności współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • znajomości języka angielskiego i prawa transportowego.

Zadania:

  • organizacja transportów samochodowych całopojazdowych i częściowych,
  • nadzorowanie procesu transportu i jego rozliczanie,
  • bezpośrednia współpraca z przewoźnikami i kierowcami,
  • pozyskiwanie nowych zleceń/Klientów,
  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom.

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zapraszamy do aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy