Spedytor

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.05.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 27.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Unigreen sp. z o.o.

    W związku z rozwojem firmy oferujemy pracę na stanowisku Spedytora. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, która umiejętnie zarządza własnym czasem pracy, dążącą do realizacji wyznaczonych zadań i nie boisz się nowych wyzwań to ta oferta jest do Ciebie!

    Spedytor

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • organizacja transportów międzynarodowych
    • obsługa Klientów firmy w Polsce i Europie
    • współpraca z kierowcami
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • wsparcie Działu Transportu

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny).
    • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • wykształcenie wyższe min. licencjat (lub studenci studiów zaocznych)
    • nie wymagamy doświadczenia zawodowego, a jedynie chęci do pracy

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia zawodowe
    • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktury firmy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unigreen Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Długa 30 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.