Spedytor Całopojazdowy Międzynarodowy

GEFCO Polska

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zleceń całopojazdowych Klientów firmy

  • Monitoring obsługiwanych zleceń

  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń

  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień,

  • Dbanie o wysoką jakość, terminowość realizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej

  • Wykształcenie o kierunku transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność

  • Umiejętność szybkiego reagowania

  • Dyspozycyjność

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

To oferujemy

  • Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania

  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy, dofinansowanie wypoczynku, świadczenie świąteczne, wypłata na życzenie, świadczenie paliwowe

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Premiowany system poleceń pracowniczych

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz możliwość współpracy w międzynarodowych zespołach

  • Możliwość udziału w działaniach CSR

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • wypłata na życzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych

w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją.”

Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest GEFCO Polska Sp. z o.o., bardziej szczegółowe informacje dotyczące m .in; czasu przetwarzania danych, celu przetwarzania oraz Państwa uprawnienia w zakresie przetwarzania danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej

w zakładce ,,RODO” https://pl.gefco.net/pl/rodo

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy