Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor – Customer Service

ATC Cargo S.A.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
ATC CARGO S.A. poszukuje pracownika na stanowisku:
Miejsce pracy: Gdynia

KIM JESTEŚMY?

  • jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
  • spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
  • dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.

ZAKRES ZADAŃ

  • obsługa kluczowych klientów transportu morskiego - przesyłek import i export przy produkcie FCL, LCL,
  • aranżowanie całego procesu transportu morskiego,
  • współpraca i komunikacja z Subcontractorem, Agentem Celnym i podwykonawcami,
  • codzienna praca w systemie operacyjnym,
  • weryfikacja budżetu w założonym zleceniu,
  • dbałość o rozwój biznesu i współpracujących klientów,
  • utrzymanie i kontrola wskaźników efektywnościowych i jakościowych,
  • monitorowanie płatności.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe TSL,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomości pakietu MS Office (word, excel),
  • bardzo dobrej organizacji pracy i gotowości do pracy w zespole,
  • zdolności budowania trwałych relacji biznesowych,
  • zaangażowania i umiejętności pracy pod presją czasu.

CO OFERUJEMY?

  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w dynamicznym zespole
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia wewnętrzne
  • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie
  • udział w ZFSŚ
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk aplikowania

w tytule maila podając: Spedytor – Customer Service.

Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Spedytor – Customer Service". Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected] Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez ATC Cargo S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne