Logo Pracuj.pl

Spedytor

RAY TRANS sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie transportu FTL lub LTL
  • poszukiwanie nowych ładunków
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • aktywne pozyskiwanie klientów krajowych oraz zagranicznych,
  • utrzymywanie i rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami oraz budowanie trwałych relacji
  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych
  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w spedycji międzynarodowej (warunek konieczny)
  • praktyczna znajomość rynku przewoźników i zleceniodawców
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
  • język angielski będzie dodatkowym atutem
  • znajomość giełd transportowych krajowych oraz zagranicznych
  • chęć rozwoju

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przejrzysty system prowizyjny
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym wymiarze czasu pracy

Spedytor, dolnośląskie