Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Drobnicowy Krajowy

  • Psary (pow. będziński), Dąbrowa Górnicza, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie),  logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

    Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Psary, ul. Akacjowa 4
    Lokalizacja: Będzin/Czeladź/Dąbrowa Górnicza/Sosnowiec
    Nr ref.: KAT/SDK/09/2018

    Główne zadania na stanowisku:

    • Obsługa Klientów Oddziału w zakresie spedycji krajowej
    • Organizowanie operacji transportowych przy zachowaniu ustalonych z Klientem warunków (czas transportu, cena, jakość, itp.) oraz przy zachowaniu norm i procedur obowiązujących
      w firmie
    • Planowanie dystrybucji
    • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
    • Przygotowywanie raportów, zestawień
    • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
    • Współpraca z magazynem cross dock

    Profil Kandydata:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale spedycji krajowej – mile widziane
    • Znajomość sektora spedycji krajowej
    • Wykształcenie o kierunku transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
    • Umiejętność szybkiego reagowania
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
    • Gotowość do pracy zmianowej (6.00-14.00, 9.00-17.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00)

    Co zyskujesz dołączając do nas:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony)
    • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych i benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, kino, teatr, koncerty, system rabatowy
    • Premiowany system poleceń pracowniczych
    • „Owocowe” wtorki
    • Zatrudnienie w firmie, która kładzie duży nacisk na awanse wewnętrzne i rozwój pracownika

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj teraz”. Prosimy o umieszczenie numeru referencyjnego w temacie maila oraz umieszczenie w aplikacji klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych o treści:

    „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją ”

    Jednocześnie informujemy Państwa iż administratorem danych osobowych jest GEFCO Polska Sp. z o.o. , bardziej szczegółowe informacje dotyczące m .in; czasu przetwarzania danych, celu przetwarzania oraz Państwa uprawnienia w zakresie przetwarzania danych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ,,RODO”   https://pl.gefco.net/pl/rodo „

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.