Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy

GEODIS

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu)

  • Administracyjna obsługa zleceń i przesyłek w systemie

  • Obsługa systemowa międzynarodowych zleceń spedycyjnych

  • Monitorowanie oraz kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń

  • Planowanie przewozów międzynarodowych

  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami oraz Partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb

  • Komunikacja wewnętrzna z Działami Drobnicy Krajowej, Działem Sprzedaży, Działem Obsługi Klienta

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycja

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowym

  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych

  • Wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji

  • Doświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności organizacyjne

  • Umiejętność planowania i perspektywicznego myślenia

  • Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Prywatna Bezpłatna Opieka Medyczna

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen

  • Karty Sportowe

  • Szkolenia i kursy

  • Paczki świąteczne dla Dzieci

  • Konkursy z nagrodami

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System wdrożenia Smart Start

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

GEODIS

GEODIS Road Network jest jedną z największych spółek sektora TSL w Polsce. Firma powstała z połączenia doświadczenia dwóch marek: PEKAES i GEODIS. Obie firmy łączy wieloletnia tradycja, doświadczenie i wysoka rozpoznawalność na krajowym i międzynarodowym rynku usług logistycznych.

Marka GEODIS jest obecna w 170 krajach, w których zatrudnia ponad 44 000 pracowników. Pozycja rynkowa GEODIS znajduje odzwierciedlenie w czołowych rankingach biznesowych: GEODIS jest numerem 1 we Francji oraz 7. firmą logistyczną na świecie. W 2021 firma GEODIS wygenerowała 10,9 mld euro przychodu.

W Polsce GEODIS dysponuje jedną z najefektywniejszych sieci terminali dystrybucyjnych oraz magazynów logistycznych. Firma zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy z pasją i zaangażowania zapewniają kompleksową obsługę Klientów w ramach całego łańcucha dostaw poprzez wyspecjalizowane linie produktowe: dystrybucję drobnicową krajową i międzynarodową, logistykę kontraktową, spedycję całopojazdową krajową i międzynarodową oraz spedycję kolejową, morską i lotniczą.

Przewiń do profilu firmy