Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor drogowy

SRH LogisticsO firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych,

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami firmy,

  • rozbudowywanie bazy klientów oraz podwykonawców firmy,

  • reprezentowanie firmy na spotkaniach, szkoleniach itp.,

  • dbanie o dobrą reputację firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zaangażowanie, samodzielności oraz nastawienia na realizację celów,

  • dobrej znajomości języka obcego,

  • umiejętność negocjacji i pozyskiwania nowych klientów,

  • profesjonalizm w swoim działaniu.

To oferujemy

  • dobre wynagrodzenie zasadnicze z atrakcyjnym systemem premiowym,

  • pracę w miłym, ambitnym zespole,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego,

  • partnerskie relacje pracownik-pracodawca.

SRH Logistics

SRH Logistics to firma powstała w 2015 roku z siedzibą w Gdyni.

Głównym obszarem działania firmy jest spedycja międzynarodowa.

Obsługujemy dostawy towarów drogą morską, lądową i lotniczą.

Od samego początku, głównym założeniem firmy jest satysfakcja klienta.

Nasz zespół tworzą specjaliści w swoim zakresie, którzy poszukują nowych, lepszych rozwiązań aby stawiać czoła największym wyzwaniom z zakresu transportu i spedycji.

Przewiń do profilu firmy