Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor drogowy

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.O firmie

Ocean Professional Logistics Sp. z o. o.

Rotterdamska 3

Gdynia

Prywatna, dynamicznie rozwijająca się firma z branży spedycji morskiej i logistyki poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynacja spedycji drogowej
  • przygotowywanie dokumentów transportowych
  • optymalizacja kosztów poprzez negocjowanie stawek oraz ustalanie warunków transportu
  • współpraca z działem handlowym i działami operacyjnymi firmy
  • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami,
  • dbanie o właściwy przepływ informacji i wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w spedycji morskiej
  • wykształcenie wyższe (akceptowani studenci kierunkowych studiów zaocznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • znajomość obsługi komputera (Ms Office)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe oraz premię uzależnioną od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • przyjazną atmosferę
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Ogłoszenie archiwalne