Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Drogowy

FALLWORK SP. Z O.O.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy działającej w obszarze usług logistyczno-transportowych od ponad 25 lat, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa operacyjna Klientów w zakresie frachtu drogowego (FTL/LTL) w relacjach krajowych oraz międzynarodowych (organizowanie przewozów)

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów

  • Budowanie bazy podwykonawców oraz utrzymywanie z nimi relacji

  • Wykonywanie wycen na podstawie ustalonej marżowości

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i zawieranie zleceń spedycyjnych

  • Utrzymywanie wysokiej jakości oferowanych usług i ich terminowości

  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Spółki

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obsłudze operacyjnej transportów drogowych FTL/LTL (branża TSL) – warunek konieczny

  • Znajomość lokalnego rynku przewoźników

  • Umiejętność obsługi giełd transportowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Orientacja na cel i determinacja

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy w godzinach 8:00-16:00 – po wdrożeniu w obowiązki możliwość systemu hybrydowego (home office)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie od sprzedaży i wyników

  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego oraz karty MultiSport)

  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy)

  • Klarowną ścieżkę rozwoju i awansu w strukturach organizacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy