Oferta pracy

Spedytor drogowy

Coberon Sp. z o.o. (Coberon Chronos Group)O firmie

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej w wyniku dużej ilości zleceń,
poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Realizacja i koordynacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym;
  • Współpraca operacyjna z działem morskim i lotniczym oraz z zagranicznymi biurami firmy na całym świecie;
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług;
  • Dbałość o odpowiedni dobór podwykonawców, negocjowanie stawek i warunków współpracy z dostawcami usług;
  • Dbałość o odpowiednią marżowość usług;
  • Współpraca z działem handlowym nastawiona na rozwój biznesu;
  • Prawidłowe i terminowe rozliczanie zleceń;
  • Realizacja założonych KPI;
  • Dbanie o wysoki poziom jakości usług i wizerunek firmy;
  • Raportowanie do Team Leadera Spedycji Drogowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok, mile widziane w międzynarodowej firmie logistycznej;
  • Bardzo dobra znajomość procesów spedycyjnych i dokumentacji związanej z transportem drogowym;
  • Zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
  • Rozwinięte relacje z przewoźnikami;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność planowania, ustalania priorytetów, szybkiego reagowania na zmieniające się warunki;
  • Operatywność, samodzielność i energiczność w działaniu, sumienność;
  • Pozytywne usposobienie i nastawienie na znajdowanie rozwiązań;

Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z benefitami po okresie próbnym (opieka medyczna, pakiet sportowy, świadczenie urlopowe),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijącej się firmie,
  • Świetną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w globalnej firmie logistycznej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Coberon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Iwonickiej 37, 02-924 Warszawa,, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za uwagę.

Zastrzegamy sobie przy tym prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy