Oferta pracy

Spedytor Drogowy

C.Hartwig Gdynia S.A.

  • Robotnicza 1, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Robotnicza 1

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • realizacja napływających zleceń transportowych

  • doradztwo i aktywne budowanie relacji biznesowych z klientami

  • samodzielne przygotowywanie wycen oraz ofert

  • pozyskiwanie nowych zleceń

  • stały kontakt i współpraca z przewoźnikami

  • nadzór nad dokumentacją przewozową

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy przynajmniej 2-letniego doświadczenia w organizacji transportu drogowego dla klientów, praktycznych umiejętności w realizacji i dokumentacji przewozów

FTL / LTL oraz znajomości rynku podwykonawców.

Pracujemy zespołowo, dlatego u kandydatów będziemy szukać umiejętności współpracy, a dodatkowo bardzo ważna dla nas jest samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu aut.

To oferujemy

To co możemy Ci zaoferować to przede wszystkim praca w firmie o jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku spedycyjnym w Polsce. Jesteśmy dumni z naszej 160-letniej historii, która niesie za sobą wiedzę, doświadczenie, know-how i wolumen.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • Program Wsparcia Pracowników-porady psychologa, prawnika etc

Dlaczego C. Hartwig Gdynia SA?

Marka C. Hartwig Gdynia jest najstarszą i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży. Mamy swoją tożsamość i historię, z której jesteśmy dumni. Solidne narzędzia takie jak know-how czy volumen otwierają niejedne drzwi i naprawdę pomagają w pozyskiwaniu zleceń spedycyjnych. Od 2021 roku jesteśmy częścią światowej grupy Rhenus Air&Ocean.

C. Hartwig Gdynia SA to jedna z wiodących firm na polskim rynku spedycyjnym, z tradycją sięgającą 164 lat!

Zatrudniamy obecnie ponad 350 pracowników w 10 oddziałach w Polsce.

Nasza działalność obejmuje spedycję morską, lotniczą oraz transport drogowy.

Oferujemy przewóz towarów masowych, drobnicy konwencjonalnej oraz ładunków ponadgabarytowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje ok. 10 tysięcy m2 powierzchni magazynowych. Nasze służby portowo-celne zapewniają bezpośredni spedytorski nadzór nad przesyłkami.

Świadczymy usługi licencjonowanego przewoźnika NVOCC w relacjach Polska-USA i USA-Polska. Jesteśmy czołowym partnerem większości polskich terminali kontenerowych. Realizujemy usługi przewoźnika na bazie konosamentu spedytorskiego FIATA jako uprawniony członek tej organizacji.

20 października 2021 roku poprzez dołączenie do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie, rozpoczęliśmy nowy etap w swojej wieloletniej historii.

Przewiń do profilu firmy