Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Drogowy

New Wave International Cargo Sp. z o.o. Sp. K

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne kontakty z klientami i przewoźnikami

  • Nadzór oraz bieżąca obsługa zleceń transportowych w zakresie spedycji

  • Koordynacja niezbędnych procedur i dokumentacji zleceń transportowych

  • Pozyskiwanie klientów, ładunków oraz przewoźników do współpracy

  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z klientami i podwykonawcami

  • Realizacja budżetu według założonego planu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego

  • Mile widziana własna baza klientów lub przewoźników

  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra obsługa komputera

To oferujemy

  • Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia, stałe godziny pracy 8-16.00

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Atrakcyjny wachlarz benefitów: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy w młodym, zgranym zespole

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy do spotkań z klientami

  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy

  • Wsparcie działu handlowego

  • Biuro w atrakcyjnej lokalizacji – Metro Wilanowska - możliwość parkowania bez opłat w okolicach biura

Jesteś świetnym spedytorem, ale utknąłeś w firmie bez szansy na awans?

Przyjdź do nas, zaprezentuj swoją osobę. U nas możesz więcej!

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL zatrudniająca ponad 500 pracowników w 14 lokalizacjach na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

Aktualnie bardzo intensywnie rozwijamy nasz zespół w Polsce i poszukujemy kolejnych osób z doświadczeniem do naszych działów spedycji drogowej w tym także ponadgabarytowej, morskiej i na rynek USA

Jeśli masz doświadczenie w pracy w spedycji drogowej, także ponadgabarytowej lub morskiej, łatwo nawiązujesz i utrzymujesz relacje z klientami, prześlij swoje CV i aplikuj na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk "Aplikuj".

W temacie maila prosimy wpisać nazwę stanowiska.