Logo Pracuj.pl

Spedytor Drogowy

VGL Solid Group Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz utrzymywanie owocnych relacji z przewoźnikami i partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • Dokonywanie optymalizacji kosztów transportu (negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu)
  • Przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych
  • Reagowanie na możliwe problemy związane z realizowanymi transportami

Nasze wymagania

  • Roczne doświadczenie poparte sukcesami na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych
  • Nawiązywanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office
  • Zorientowanie na cel i umiejętność działania pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • Zgrywalizowany proces onboardingu, ułatwiający wdrożenie w nowe obowiązki
  • Szkolenia z wiedzy zawodowej i z rozwoju osobistego
  • Na Twojej ścieżce kariery już czekają na Ciebie możliwości awansu
  • Korzystamy z najnowszych systemów technologii IT, które usprawniają codzienną pracę
  • Udział w wielu organizowanych przez nas akcjach, konkursach dla Pracowników, czy okazjonalnych poczęstunkach

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kafeteria benefitów do wyboru
  • codzienne dofinansowanie do Twojego lunchu
  • wspólne świętowanie ważnych wydarzeń
  • bezpłatne narzędzia do nauki języka angielskiego
  • możliwość rozwoju z coachem

VGL Solid Group Sp. z o.o.

VGL Solid Group jest częścią firmy Ligentia Group, globalnego dostawcy technologii i rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. Dysponuje systemem Ligentix, dzięki któremu klienci uzyskują dostęp do informacji i rozwiązań, które dają pełen przegląd łańcucha dostaw (od fabryki producenta do miejsca dostawy w kraju przeznaczenia).

Jedną z kluczowych przewag firmy Ligentia jest jej zdolność do łączenia technologii i ludzi. Dzięki tej umiejętności powstają unikatowe i dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania. Jesteśmy zespołem ponad 1300 ekspertów w dziedzinie łańcucha dostaw – pracujemy w 30 lokalizacjach na całym świecie zapewniając najwyższą jakość usług w Europie, Azji, Oceanii i Ameryce Północnej.

Spedytor Drogowy, lubuskie