Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Drogowy Międzynarodowy

PPHU JANG Jan Sidoruk

aleja Jana Pawła II 72

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie transportów zgodnie z potrzebami klienta oraz standardami firmy

  • Dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w spedycji

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Zaangażowanie, samodzielność w podejściu do powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość i komunikatywność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dużą dozę samodzielności i realne przełożenie własnej inicjatywy na wynagrodzenie

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kartę Multisport

  • Grupowy pakiet ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie