Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Drogowy Międzynarodowy

TSLOGISTIC Tomasz Sawicki

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami

  • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami firmy

  • rozbudowywanie bazy firm transportowych oraz klientów firmy

  • reprezentowanie firmy na zewnętrznych spotkaniach, szkoleniach itp.

  • efektywna współpraca z pozostałymi współpracownikami firmy np. z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Szukamy Spedytorów, którzy:

  • organizują transport od A do Z

  • łączą klientów z przewoźnikami

  • są odpowiedzialni

  • nie traktują giełd transportowych jako wyroczni i potrafią zorganizować transport nawet przy awarii prądu/internetu :)

  • nie chcą zajmować się fakturowaniem czy twardą windykacją

  • chcą być traktowani po partnersku i pracować w odpowiedzialnym ale też ludzkim miejscu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • przejrzysty system premiowy oparty na stałym, równym dla każdego targecie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00

  • partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik

  • możliwość osobistego rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, multisport

  • zupełnie nowe spojrzenie na możliwości, które oferuje branża TSL

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Firma TSLOGISTIC to uznany operator w zakresie krajowej i międzynarodowej spedycji drogowej, morskiej i lotniczej. Stawiając na wysoką jakość serwisu zdobyliśmy uznanie wielu klientów z Polski i z zagranicy, co bezpośrednio wpływa na intensywny rozwój firmy. Ponadto w 2014 roku zostaliśmy Akredytowanym Agentem IATA, zdobyliśmy zaszczytne tytuły Gazeli Biznesu 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 oraz 2019 roku, wdrożyliśmy procedury ISO 9001 oraz otrzymaliśmy Diament Forbesa 2018, co jest najlepszym potwierdzeniem zrównoważonego rozwoju naszej firmy oraz pozytywnego postrzeganie jej przez naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy