Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Drogowy Międzynarodowy

BRITANNIA LOGISTICS sp. z o.o.

  • Drukarska 59
    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Drukarska 59

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

BRITANNIA LOGISTICS Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży transportowo - logistycznej.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie przewoźników w kraju i za granicą;
  • negocjowanie i ustalanie warunków współpracy z przewoźnikami;
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z podwykonawcami;
  • codzienna współpraca z kierowcami, przewoźnikami, podwykonawcami i klientami w zakresie realizowanych zleceń;
  • kompleksowa obsługa zleceń transportowych klienta;
  • bieżąca analiza sytuacji rynkowej;
  • realizacja założonych celów;
  • budowanie pozytywnego wizerunku oraz promowanie firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytor międzynarodowy lub krajowy;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność i swoboda w budowaniu długotrwałych relacji z klientami i podwykonawcami;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • lojalność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz obowiązków na stanowisku pracy;
  • znajomość giełd transportowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w organizacji transportu częściowego (PTL).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia, której wysokość zależy od Twoich osobistych sukcesów oraz sukcesu Twojego zespołu;
  • możliwość oraz wsparcie rozwoju kariery i doskonalenia zawodowego w dynamicznej, rozwijającej się organizacji;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • system benefitów jak dofinansowanie do zajęć sportowych - karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.

Ogłoszenie archiwalne