Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1328 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor drogowy międzynarodowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów z branży spożywczej poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SPED/MIĘD/WAW

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • mile widziana własna baza klientów
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
    • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
    • dobra znajomość lokalnego rynku przewoźników
    • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i planowania załadunków
    • dobra orientacja w przepisach spedycyjnych
    • umiejętność pracy pod presją czasu

    Obowiązki:

    • poszukiwanie, pozyskiwanie oraz obsługa zleceń spedycyjnych
    • organizacja międzynarodowego transportu drogowego
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu transportowego
    • nawiązywanie kontaktów z klientami oraz tworzenie ofert
    • budowanie długofalowych relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów i działań konkurencji

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus wysoka prowizja),
    • pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie.
    • niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania z podaniem nr ref. SPED/MIĘD/WAW

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. Z o.o.  z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. Z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".