Logo Pracuj.pl

Spedytor drogowy – ruchome podłogi

BFI Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • organizacja, koordynacja i rozwój krajowej i/lub międzynarodowej spedycji drogowej w zakresie transportu z wykorzystaniem ruchomych podłóg – nasi klienci na szczęście rzadko grymaszą
  • nawiązywanie nowych relacji biznesowych z klientami i przewoźnikami – jeszcze nie wszyscy wiedzą, że jesteśmy Naj!
  • współpraca z Działem Handlowym przy realizacji zleceń, w myśl zasady „Oni nam, My im”
  • budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami – trzeba być dla nich OK

Nasze wymagania

  • jeśli szukasz możliwości pracy w systemie home office, z dowolnego miejsca w kraju – świetnie trafiłeś/aś, ale gdybyś chciał/a pracować z nami w biurze w Gdyni – również nic nie stoi na przeszkodzie
  • masz doświadczenie i chęć specjalizacji w realizacji transportów z wykorzystaniem ruchomych podłóg – czekamy na Ciebie!
  • posiadasz wiedzę w obszarze transportu towarów sypkich i/lub odpadów – zdobywasz kolejny punkt😊
  • znasz zależności między klientami a przewoźnikami, kierunki przepływu towarów i śledzisz trendy na rynku – o to nam chodzi!
  • znasz przepisy transgranicznego przemieszczania odpadów – możesz mieć pewność, że nie pominiemy Twojej kandydatury
  • jeśli do tego dysponujesz własną bazą zaprzyjaźnionych przewoźników – sprawisz, że ugną się pod nami kolana

To oferujemy

  • jeśli nie mieszkasz w Trójmieście, damy Ci możliwość pracy 100% w systemie home office
  • uwielbiamy transport, ale na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i relacje
  • w naszym zespole już od 1 dnia pracy poczujesz się częścią drużyny
  • oferując najlepszy start w nowe obowiązki zapewnimy Ci opiekuna z teamu na czas wdrożenia
  • zaprosimy Cię nad morze do naszego biura w Gdyni, gdzie zadbamy o właściwy onboarding i szkolenia wprowadzające dla Ciebie
  • umowa o pracę i Twoja satysfakcja są dla nas podstawą
  • przejrzysty systemem premiowy to pewnik
  • do tego inne benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport i rzeczywiste zadowolenie z pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Szukasz miejsca, w którym można rozwinąć skrzydła, mieć rzeczywistą satysfakcję z pracy i wznieść się na wyżyny spedycji przez „duże S”? Aplikuj teraz i dołącz do ekipy specjalistów, którzy naprawdę lubią swoją pracę oraz siebie nawzajem!

Wpadnij na kawę! Obejrzyj nasz filmik i zobacz, jak się u nas pracuje:

Filmik znajdziesz w galerii🎬

BFI Sp. z o.o. Sp.k.

BFI to firma z branży Transport-Spedycja-Logistyka, gdzie poza samym transportem ważni są ludzie i rodzinna atmosfera.

Jesteśmy już 80-osobowym zespołem. I to bardzo dobrym zespołem. Naprawdę.

Oczywiście ciężko pracujemy na zaufanie i zadowolenie naszych klientów, ale robimy to w świetnej atmosferze, łamiąc przy okazji wiele stereotypów. Jesteśmy ekipą od zadań specjalnych, mamy imponującą wiedzę o branży transportowej i nie wahamy się jej używać.

Co robimy? Dostarczamy ładunki – na czas, na miejsce i na pewno. W naszej flocie jest ponad sto zakontraktowanych zestawów o określonych specjalizacjach. Są to: FTL plandeki, FCL kontenery, FTL ruchome podłogi. W 2022 roku z sukcesem powołaliśmy do życia transport z wykorzystaniem busów oraz rozpoczęliśmy budowę własnej floty.

Praca z nami daje dużo satysfakcji, ponieważ jesteśmy zaangażowani, świadomi potrzeb klientów i zmotywowani, by podnosić poprzeczki. Stawiamy na terminowość, bezpieczeństwo, konkurencyjne ceny i elastyczne warunki współpracy. Jest jeszcze jakość wykonywanych usług… Rzecz jasna najwyższa! I to nie są gładkie słowa – my naprawdę skupiamy się na zadaniu, maksymalizując wysiłki. Tak, mamy silną pozycję na rynku i zawdzięczamy ją z jednej strony zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, a z drugiej – dobrej organizacji i silnej identyfikacji zespołu z celami firmy.

Jesteśmy przy tym skupieni nie tylko na generowaniu zysków, ale również na czerpaniu ogromnej przyjemności z tego, co robimy na co dzień i z jak świetną ekipą dowozimy rezultaty dla naszych klientów.

Jeśli szukasz komfortowego miejsca pracy z klimatem, gdzie szefowie mają czas na rozmowę z pracownikami oraz dają ludziom realne możliwości rozwoju to z pewnością odnajdziesz się w naszym zespole.

Spedytor drogowy – ruchome podłogi, podkarpackie