Spedytor drogowy

Loginex Sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie obsługi logistycznej oraz realizacja zleceń transportowych.

  • Obsługa oraz pozyskiwanie zleceniodawców.

  • Wyszukiwanie zleceń na giełdach transportowych.

  • Zapewnienie wysokiej jakości usług transportowych i profesjonalnej obsługi bieżącym klientom.

  • Organizacja współpracy z przewoźnikami, budowanie partnerskich relacji i pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów transportowych.

  • Realizacja budżetu według założonego planu.

  • Odpowiedzialność za dokumentację transportową.

  • Optymalizacja kosztów.

  • Opracowanie raportów i zestawień zgodnie z obowiązującymi procedurami spedycyjnymi.

Nasze wymagania

  • Swobodne porozumiewanie się w j. angielskim (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub/i niemieckiego).

  • Posiadanie min. rocznego doświadczenia na stanowisku Spedytora.

  • Znajomość działania giełd transportowych.

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

  • Atutem będą umiejętności handlowe oraz negocjacyjne.

To oferujemy

  • chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony/a na umowę o pracę bądź umowę B2B w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z polskim kapitałem,

  • interesuje Cię możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,

  • dobra atmosfera w pracy wśród zgranego zespołu jest dla Ciebie istotna,

  • lubisz uprawiać sport, a dofinansowanie do karty Multi-Sport będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem,

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej jest dla Ciebie ważnym aspektem,

  • cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Ta praca jest dla Ciebie jeśli:

• chcesz pracować w biurze o wysokim standardzie w świetnej lokalizacji,

• dobra atmosfera w pracy wśród młodego zespołu jest dla Ciebie istotna,

• cenisz sobie pracę, która jest pełna wyzwań,

• lubisz rozpoczynać pracę od pysznej kawy,

• czasem potrzebujesz się odprężyć na imprezach firmowych 😊,

• chciałbyś / chciałabyś być zatrudniony/a na umowę o pracę bądź umowę B2B.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki. Świadczymy usługi transportu i spedycji w całej Europie i na świecie. Działamy obsługując fracht drogowy, kolejowy, morski oraz lotniczy.

Nieustannie rozbudowujemy naszą nowoczesną flotę. Dodatkowo współpracujemy ze starannie dobranymi dostawcami usług przewozowych.

W firmie Loginex wierzymy, że najważniejszym elementem firmy są pracownicy. To ich kompetencje, doświadczenie, zdolność do przewidywania i umiejętność podejmowania trafnych decyzji, wpływają na nieprzerwane zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają.

Dołącz do naszego zespołu, by wspólnie celebrować nasze sukcesy.

Przewiń do profilu firmy