Logo Pracuj.pl

Spedytor Drogowy/ Spedytor Lotniczy/ Team Leader/ Kierownik

VIRTUS LOGISTICS SP. Z O.O.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym lub lotniczym,
  • organizowanie i koordynowanie transportu drogowego/ lotniczego zgodnie z zapotrzebowaniem,
  • aktywna współpraca z klientami i przewoźnikami/ agentami i liniami lotniczymi,
  • dbanie o najwyższą jakość i terminowość wykonywanych usług transportowych;

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku spedytora drogowego lub lotniczego (osoba aktywna zawodowo) - warunek konieczny !!!
  • umiejętność planowania i osiągania wyznaczonych celów,
  • dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin),
  • znajomość pakietu MS Office oraz giełd transportowych,
  • znajomość branży TSL,
  • znajomość min. 1 języka obcego będzie dodatkowym atutem;

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • solidną podstawę + atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiąganych wyników,
  • dużą swobodę w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • możliwość pracy w systemie home office lub hybrydowym,
  • realne wsparcie przełożonych, back-office i całego zespołu,
  • możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość stworzenia nowego oddziału w miejscowości, w której jeszcze nas nie ma,
  • pełen zakres benefitów: Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • narzędzia pracy: telefon, komputer służbowy, możliwość korzystania z auta służbowego;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u

Firma Virtus Logistics w związku z intensywnym rozwojem poszukuje spedytorów na stanowiska różnego szczebla w dziale spedycji drogowej i lotniczej.

Osoby zainteresowane budowaniem swojego zespołu, tworzeniem nowych struktur w firmie, czy otwarciem swojego oddziału w zupełnie nowej lokalizacji mają również możliwość objęcia stanowiska managerskiego

Spedytor Drogowy/ Spedytor Lotniczy/ Team Leader/ Kierownik, Częstochowa